Знижка 5% всім клієнтам, які розміщують рекламу нашої фірми на своїй друкованій продукції

ДРУК ЛИСТІВОК ТА ФЛАЄРІВ

Щоб привабити клієнтів до свого магазину, ресторану, кафе, перукарні, нічного клубу, розважального центру або іншого закладу, необхідно сповістити людей про свою справу, розповісти у доступній формі про найбільші переваги користування саме вашими послугами. Як це зробити найбільш ефективно? Для вирішення такого завдання можна скористатися сучасною поліграфічною продукцією, що виготовляється нашим поліграфічним центром ?АРЕОН.?

ФЛАЄРИ – невеличкі листівки, в яких міститься інформація щодо товарів та послуг, які вам треба розрекламувати.

ВИДИ ФЛАЄРІВ:

?Рекламні флаєри
Рекламні флаєри є привабливі, яскраві аркуші паперу, які містять інформацію про знижки, новинки, акції, проте самі по собі не мають особливого значення.

?Флаєри-запрошення
Вони, як правило, надають право на отримання знижок, якщо ви відвідаєте заходи, котрі рекламують даний флаєр.

?Іміджеві флаєри
Такі листівки роздаються на всіляких масових заходах або викладаються на спеціальних стійках, наприклад, в офісі, на виставках. Дизайн флаєра має велике значення для будь-яких видів цієї продукції, але особливо великий для даного виду. Флаєри в певному сенсі втілюють рекламований захід або акцію, тому вони повинні бути барвистими, витонченими, що відображають Ваш фірмовий стиль. Доручіть створення іміджевих флаєрів професіоналам!

Щоб отримати якісні послуги зверніться до оперативної поліграфії.

?АРЕОН.? надає наступні послуги:

?розробка дизайну флаєрів
?друк флаєрів
?цифровий друк флаєрів