Знижка 5% всім клієнтам, які розміщують рекламу нашої фірми на своїй друкованій продукції

ВІЗИТКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

??Стандартна. Класика – це завжди хороший вибір.
Візитка формату 90х50 мм друкується на папері різної щільності і є найпоширенішою.

??Евровізитка. Розмір візитки визначено загальноєвропейським стандартом 85х55 мм. Завдяки цьому вона відмінно поміщається в спеціальне відділення гаманця.

??Подвоєна візитка. Незвичайний варіант, який вміщує багато інформації. Може застосовуватися для стоматолога, масажиста або косметолога, коли важливо перерахувати спектр послуг.

??Квадратна. Ідеальна візитка для дизайнерів і представників інших творчих професій. Втілюють сучасні тенденції поліграфічного дизайну – мінімалізм і чітку геометрію.

??Спеціалізований папір – Soft-Touch. Ексклюзивна пропозиція з оксамитовою поверхнею. Навіть нехитре оформлення на такому папері буде виглядати розкішно.

??Візитка з округленими кутами, щоб пом’якшити стандартний дизайн, додавши оригінальний елемент – закруглені кути. Такий виріб виглядає одночасно свіжо, елегантно і презентабельно.

??Візитка на синтетичному папері SYNAPS. Відмінна риси якої зносостійкість, опір навколишньому середовищу, стійкість кольору і екологічність.

??Магнітні візитки – легко утримуються на металевих поверхнях, і головне – гарний магніт ніколи не викидається.

??Візитка на пластику- красива і довговічна візитна картка.
Ця візитка повністю повторює розміри пластикової кредитної картки, таким чином – Ваша візитка буде гармонійно розташовуватися разом з кредитними картами в спеціальному відділенні для кредиток. Пластикова візитка – це зручно, модно і сучасно!